Turniej #3 GP Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie-WYNIKI

2016-04-05, 10:39

78 osób w słoneczną niedzielę spędziło w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie grając w badmintona. Najmłodsza kategoria nazywała się do lat 9, ale grali także dużo młodsi.
Wyniki poniżej.

Piękna aura (trochę przeszkadzało słońce w hali) nastroiła uczestników do świetnej gry. Każda kategoria obfitowała w wiele emocji i wspaniałych zagrań. Było kilka niespodzianek, ale głównie pamiętać będziemy dobrą atmosferę.
Następny - ostatni w tym cyklu - turniej odbędzie się w hali POSiR (ul. Zamenhofa 5a) 19 czerwca br.

Organizatorami cyklu Turniejów o Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej są:
- Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie,
- Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie
- UKS Plesbad Pszczyna.

PARTNERZY: Urząd Miasta Pszczyna, Starostwo Powiatowe w Pszczynie; Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie,  Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu; Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu
MEDIA: www.pless.pl, www.sps24.pl, Gazeta Pszczyńska

3. Turniej Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie - WYNIKI
MORiS 03.04.2016

Kategoria U-9 (rocznik 2007 i młodsi)
CHŁOPCY
miejsce . nazwisko, imię - miejscowość
1. Płoszczyca Brajan - Bieruń
2. Śliwka Jakub - Mazańcowice
3. Furtok Błażej - Łąka/ SP 9
4. Pietryja Aleksander - Łąka/ SP 9
5-6. Czarnota Filip - Bieruń
5-6. Kłaput Dawid - Bieruń
7-8. Garlacz Filip - Pszczyna/ SP 18
7-8. Pustelnik Wiktor - Pszczyna/ SP 18
DZIEWCZYNKI
1. Romanowska Kinga - Bieruń
2. Zioła Julia - Bieruń
3. Szwarnowiecka Olga - Pszczyna/ SP 18
4. Stachera Hania - Pszczyna/ SP 18
5-6. Gołosińska Oliwia - Pszczyna/ SP 18
5-6. Laba Maja - Bielsko-Biała
7-8. Wosik Vanessa - Ćwiklice/ SP 7
7-8. Wala Oliwia - Pszczyna/ SP 1
9. Szczypior Zosia - Pszczyna/ SP 1

Kategoria U-11 (rocznik 2005/ 2006)
1. Kapera Jan - Pszczyna/ SP 1
2. Szczypka Michał - Mazańcowice
3. Słupczewski Jakub - Katowice
4. Pelka Wiktor - Pszczyna/ SP 4
5-8. Bratek Damian - Bieruń
5-8. Zimnol Damian - Pszczyna/ SP 18
5-8. Molak Artur - Studzienice/ SP 16
5-8. Mączka Nikodem - Pszczyna/ SP 18
9-12. Zioła Filip - Bieruń
9-12. Copija Karol - Studzienice/ SP 16
9-12. Toczek Kuba - Bielsko-Biała
9-12. Bąk Jakub - Bielsko-Biała

1. Stokfisz Kinga - Bieruń
2. Piwowar Julia - Mazańcowice
3. Kuna Julianna - Pszczyna/ SP 2
4. Płoszczyca Laura - Bieruń
5-6. Witkowska Natalia - Pszczyna/ SP 18
5-6. Żupa Oliwia - Pszczyna/ SP 1
7-8. Kostyra Karolina - Bieruń
7-8. Król Kinga - Bieruń

Kategoria U-13 (rocznik 2003/ 2004)
1. Kłaput Dominik - Bieruń
2. Breznen Maciej - Karwina
3. Liszka Piotr - Bieruń
4. Folwarczny Jacek - Karwina
5-6. Mieczągłowski Maciej - Katowice
5-6. Brauntsch Samuel - Pszczyna/ SP 18
7. Peszka Mikołaj - Pszczyna/ SP 1

1. Zimnol Daria - Pszczyna/ SP 18
2. Pławecka Julia - Pszczyna/ PG 1
3. Biernot Justyna - Mazańcowice
4. Kolczyńska Judyta - Pszczyna/ SP 18
5. Wosik Anastazja - Pszczyna/ SP 1
6. Wójcik Wiktoria - Pszczyna/ SP 1

Kategoria U-16 (rocznik 2000/ 2002)
1. Stokfisz Szymon - Bieruń
2. Klepek Tomasz - Pszczyna/ PG 4
3. Stefek Kuba - Karwina
4. Szatkowski Mateusz - Bieruń
5-6. Breznen Adam - Karwina
5-6. Sliva Martin - Karwina
7-9. Ponca Ondrej - Karwina
7-9. Janota Dawid - Siemianowice Śl.
7-9. Canibal Petr - Karwina

1. Pękała Dagmara - Pszczyna/ PG 3
2. Paluch Aleksandra - Mazańcowice
3. Pyclik Zuzanna - Mazańcowice
4. Szwarnowiecka Ala - Pszczyna/ PG 1

amatorzy
mężczyźni
1. Wieczorek Michał - Olkusz
2. Wycisło Wojciech - Łaziska Górne
3. Brudek Łukasz - Pszczyna
4. Grott Augustyn - Łaziska Górne
5. Waloszek Rafał - Mazańcowice
6. Pękała Sławosz - Pszczyna
7-8. Woźniak Marek - Bielsko-Biała
7-8. Wyrobek Eugeniusz - Ćwiklice
9. Molak Grzegorz - Studzienice

kobiety
1. Szafarczyk Patrycja - Wisła Mała
2. Klepek Katarzyna - Ćwiklice
3. Molak Małgorzata - Studzienice
4. Paluch Asia - Mazańcowice
5. Prządka Katarzyna - Pszczyna

Masters
1. Klepek Marta - Ćwiklice




Więcej zdjęć na naszym profilu FB
Klasyfikacja szkół - wkrótce.

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

XX Halowy Turniej Pszczyńskiech Drużyn

XXIV Halowy Turniej Orlików

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

13. Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona-wyniki

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia