Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej Żaków i Orlików o Puchar Dyrektora MORiS Pszczyna

2023-12-05, 10:07

W sobotę oraz niedzielę (2/3 grudnia 2023 roku) odbyły się Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej Żaków i Orlików o Puchar Dyrektora MORiS Pszczyna.

W sobotę (2 grudnia 2023 roku) w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie przy ul. Basztowej 4, odbył się II Mikołajkowy Turniej Żaków o Puchar Dyrektora MORiS Pszczyna.

Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Z gr. A do półfinałów awansowały drużyny LKS-u Czarków oraz LKS-u Studzionka, natomiast z gr. B MKS iskra Pszczyna II oraz LKS łąka.
W meczu o 3 miejsce LKS Studzionka okazała się lepsza od LKS-u Czarków.

W finale turnieju MKS Iskra Pszczyna II pokonała LKS Łąka 2:1 i to zespół Iskry wygrał Mikołajkowy Turniej Żaków.

- W niedzielę (3 grudnia 2023 roku) również w hali MORiS w Pszczynie do rywalizacji o Puchar Dyrektora MORiS przystąpili zawodnicy z kategorii Orlik.

Podobnie jak u młodszych kolegów, do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. Najlepsi w gr. A okazali się MKS Iskra Pszczyna II oraz LKS Wisła Wielka. W gr. B, awans wywalczyły zespoły MKS Iskra Pszczyna I oraz LKS Czarków.

W meczu o 3 miejsce MKS Iskra Pszczyna I po zaciętym pojedynku pokonała LKS Czarków 2:1.

W wielkim finale MKS Iskra Pszczyna II okazała się lepsza od LKS-u Wisła Wielka, pokonując drużynę z Wisły Wielkiej 3:0.