17. Noworoczny Turniej Badmintona - wyniki

2015-01-08, ostatnia aktualizacja 2015-01-19, 21:18

Już po raz siedemnasty Burmistrz Pszczyny objął patronat nad Noworocznym Turniejem Badmintona (od kilku lat wspólnie ze Starostą Pszczyńskim).
W sobotę (10.01.2014) będą mogli rywalizować dorośli, w niedzielę (11.01)- dzieci.
Wszystkie rozgrywki w hali POSiR.
Zapraszamy.

WYNIKI
sobota, 10.01.2015

AMATORZY - KOBIETY
miejsce imię, nazwisko miejscowość
1. Dominika Góralczyk Radzionków
2. Monika Wytrzensova Czeski Cieszyn
3. Anna Stanaszek Bielsko-Biała
4. Anna Koczur Kozy
5-6. Katarzyna Klepek Ćwiklice
5-6. Tereza Buglova Czeski Cieszyn
7-9. Jolanta Wyrwa Kraków
7-9. Małgorzata Wojnarowska-Molak Studzienice
7-9. Marta Wysypoł Radzionków
10-11. Patrycja Szafarczyk Wisła Mała
10-11. Aleksandra Iłowska Bielsko-Biała

AMATORZY - MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Gansiniec Bytom
2. Bartosz Godyń Kraków
3. Łukasz Brudek Pszczyna
4. Robert Bibik Łódź
5-8. Robert Borszcz Zabrze
5-8. Andrzej Kozioł Rybnik
5-8. Jarosław Ociepa Częstochowa
5-8. Rafał Waloszek Bielsko-Biała
9-12. Krzysztof Myalski Bieruń
9-12. Petr Tobolak Czeski Cieszyn
9-12. Maciej Łysoń Pietrzykowice
9-12. Jacek Szczyrba Pietrzykowice
13-18. Szymon Wyrwa Kraków
13-18. Mariusz Wójcik Kraków
13-18. Paweł Kubiak Kraków
13-18. Łukasz Marek Kozy
13-18. Grzegorz Brudek Goczałkowice
13-18. Marek Woźniak Bielsko-Biała
19-23. Jakub Oleksy Kraków
19-23. Kroll Andrzej Pszczyna
19-23. Kazimierz Szczurowski Tychy
19-23. Krzysztof Mączka Pszczyna
19-23. Adrian Jarzec Pszczyna

AMATORZY "Raz do roku" - KOBIETY
1. Nadia Socha Pszczyna
2. Klaudia Matonog Goczałkowice
3. Anna Ledwoń Goczałkowice
kontuzja Bernadeta Kozyra Pszczyna

AMATORZY "Raz do roku" - MĘŻCZYŹNI
1. Sławosz Pękała Kobiór
2. Tomasz Bratek Pszczyna
3. Jakub Szczurowski Tychy
4. Paweł Goc Katowice
5-6. Michał Puchała Goczałkowice
5-6. Witold Brauntsch Pszczyna
7-9. Tomasz Wójcik Pszczyna
7-9. Jacek Janko Tychy
7-9. Mariusz Ledwoń Goczałkowice
10-11. Grzegorz Molak Studzienice
10-11. Damian Budny

MASTERS - KOBIETY
1. Joanna Wiśniewska Pszczyna

MASTERS - MĘŻCZYŹNI

1. Dariusz Janik Kraków
2. Mateusz Szałankiewicz Katowice
3. Tomasz Tomża Pszczyna
4. Miłosz Wiktorczyk Pszczyna
5-8. Jakub Firlus Katowice
5-8. Dawid Kieloch Pszczyna
5-8. Tymoteusz Czysz Pszczyna
5-8. Robert Czembor Pszczyna
9-12. Wojciech Szczypek Pszczyna
9-12. Tomasz Urbanik Kraków
9-12. Dawid Fraś Bielsko-Biała
9-12. Mateusz Matuszczak Bielsko-Biała
13-14. Maciej Pustelnik Kęty
13-14. Robert Olenderek Katowice

VIP - KOBIETY

1. Marta Wojciechowska Wisła Mała

VIP - MĘŻCZYŹNI
1. Witold Wiktorczyk Pszczyna
2. Ryszard Hess Goczałkowice
3. Mirosław Duda Strumień
4. Grzegorz Świerkot Goczałkowice
5-6. Waldemar Skorupka Pszczyna
5-6. Grzegorz Kuczera Pszczyna
7-8. Grzegorz Nogły Pawłowice
7-8. Arkadiusz Gardiasz Pszczyna

niedziela, 11.01.2015

U-9 DZIEWCZYNKI
miejsce imię, nazwisko miejscowość
1. Kinga Stokfisz Bieruń
2. Julia Wójcik Kędzierzyn-Koźle
3. Julia Dec Kraków
4. Emilia Jochacy Bieruń
5-6. Natalia Rusin Kraków
5-6. Natalia Witkowska Pszczyna
7-8. Emilia Wójtowicz Kraków
7-8. Kinga Romanowska Bieruń

U-9 CHŁOPCY
1. Sebastian Pinkowicz Bieruń
2. Krzysztof Bibik Łódź
3. Maciej Piekoszewski Bieruń
4. Jakub Śliwka Bielsko-Biała
5-8. Mikołaj Morawski Wrocław
5-8. Artur Molak Studzienice
5-8. Nikodem Mączka Pszczyna
5-8. Damian Zimnol Pszczyna
9-12. Adam Konieczny Kraków
9-12. Filip Zioła Bieruń
9-12. Brajan Płoszczyca Bieruń
9-12. Wiktor Wieciech Pszczyna
13-15. Adam Maciejak Mikołów
13-15. Bartosz Kuśmierczyk Pszczyna
13-15. Tomasz Osiński Pszczyna

U-11 DZIEWCZYNKI
1. Lucie Metzová Klimkovice, Czechy
2. Dominika Gajda Kędzierzyn-Koźle
3. Zuzanna Kojda Kraków
4. Judyta Kolczyńska Pszczyna
5-8. Veronika Wrzensova Czeski Cieszyn
5-8. Wiktoria Wójcik Pszczyna
5-8. Alicja Ryś Pszczyna
5-8. Julia Piwowar Mazańcowice
9-10. Julia Wala Bieruń
9-10. Julianna Kuna Pszczyna
11-15. Anastazja Wosik Pszczyna
11-15. Zuzanna Jarosz Katowice
11-15. Gabriela Skórkowska Częstochowa
11-15. Laura Płoszczyca Bieruń
11-15. Natalia Wesołowska Bieruń
16-20. Wiktoria Wesołowska Bieruń
16-20. Sandra Musiolik Pszczyna
16-20. Roksana Skorupka Pszczyna
16-20. Patrycja Stępniak Pszczyna
16-20. Julia Skura Pszczyna

U-11 CHŁOPCY
1. Matej Rzeplinski Czeski Cieszyn
2. Przemysław Gajda Kędzierzyn-Koźle
3. Wojciech Nych Bieruń
4. Michał Szczypka Cieszyn
5-8. Mateusz Ledwoń Goczałkowice
5-8. Damian Bratek Bieruń
5-8. Wiktor Pelka Pszczyna
5-8. Jakub Bąk Bielsko-Biała
9-12. Ivo Makaj Czeski Cieszyn
9-12. Jakub Słupczewski Katowice
9-12. David Szczurek Cieszyn
9-12. Piotr Jonderko Pszczyna
13-15. Tomasz Jakut Pszczyna
13-15. Maciej Mieczągłowski Katowice
13-15. Jakub Bystrzykowski Katowice

U-13 DZIEWCZYNKI
1. Arianna Biel Bieruń
2. Daria Zimnol Pszczyna
3. Anna Czuchra Bieruń
4. Antonina Marszałek Bieruń
5-6. Alicja Mączka Pszczyna
5-6. Ola Wrońska Bieruń
7-8. Michalina Kuczera Pszczyna
7-8 Jagoda Cyran Pszczyna

U-13 CHŁOPCY
1. Adam Bibik Łódź
2. Jakub Brudek Pszczyna
3. Sebastian Jaszkiewicz Kędzierzyn-Koźle
4. Jerzy Fousek Cieszyn
5-8. Adam Grochmann Czeski Cieszyn
5-8. Łukasz Homel Katowice
5-8. Łukasz Pyrchla Częstochowa
5-8. Tycjan Kucz Bieruń
9-12. Adam Szczyrba Pszczyna
9-12. Przemysław Orszulak
9-12. Paweł Marszałek Bieruń
9-12. Dominik Kłaput Bieruń
13-18. Mateusz Walas
13-18. Bartosz Skura Pszczyna
13-18. Patrik Mira Czeski Cieszyn
13-18. Michał Borowiec Bielsko-Biała
13-18. Petr Szczurek Czeski Cieszyn
13-18. Dawid Russek Bieruń
19-21. Jakub Waloszek Bielsko-Biała
19-21. Kacper Maciejak Bieruń
19-21. Kacper Szwedo Bieruń

U-15 DZIEWCZYNY
1. Dagmara Pękała Pszczyna
2. Barbara Pyrchla Częstochowa
3. Aleksandra Paluch Bielsko-Biała
4. Katarzyna Wrońska Katowice

U-15 CHŁOPCY
1. Tomasz Klepek Pszczyna
2. Wiktor Trecki Bieruń
3. Szymon Stokfisz Bieruń
4. Wojtek Brudek Pszczyna
5-8. Artur Ledwoń Goczałkowice
5-8. Jan Banat Czaniec
5-8. Tomasz Trębicki Pszczyna
5-8. Tomasz Miksa Czeski Cieszyn
9-12. Lukáš Metz Klimkovice, Czechy
9-12. Marcel Gruszczyński Katowice
9-12. Stanisław Olearczyk Bielsko-Biała
9-12. Tomáš Wytrzens Czeski Cieszyn
13-15. Tomasz Nogły Pawłowice
13-15. Robert Szafron Pszczyna
13-15. Adam Bańczyk Pawłowice
Łącznie 179 uczestników, ponad 300 meczów.


10 stycznia
godz. 9.30 - turniej kategorii Masters (zawodniczki i zawodnicy powyżej 18. roku życia, ambitni amatorzy i weterani)
Amatorzy (zawodniczki i zawodnicy, którzy zaczęli uprawiać badmintona po ukończeniu 18 roku życia lub nie trenują od 10 lat).

13.30 - oficjalne otrawcie turnieju noworocznego.

14.00 - Amatorzy grający "Raz do roku" (osoby grywające sporadycznie) oraz
turniej VIP-ów (zaproszonych osób).

Można będzie także obejrzeć mecz pokazowy badmintona.

11 stycznia (dzieci)
godz. 9.30 (w wieku 9, 11, 13, 15 lat).

Zgłoszenia do turnieju należy przysyłać na adres plesbad@poczta.onet.pl

Organizatorzy turnieju: UKS Plesbad, MORiS, UM Pszczyna; POSiR, Starostwo Powiatowe; Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu.

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Budzenie Św. Mikołaja

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia