XXV Halowy Turniej Orlików o Puchar Dyrektora MORiS Pszczyna - wyniki

2024-02-19, 09:28

W sobotę (17 lutego 2024r.) w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbył się XXV Turniej Orlików o Puchar Dyrektora MORiS Pszczyna.

W silnie obsadzonym turnieju wzięło udział 8 drużyn. W grupie A najlepsze okazały się drużyny Akademii BVB im. Łukasza Piszczka oraz LKS Wisła Wielka. Z grupy B awans do półfinałów wywalczyły drużyny Ruchu Chorzów oraz Iskry Pszczyna.

Po emocjonujących meczach półfinałowych do finału awansował Klub Sportowy Ruch Chorzów oraz Miejski Klub Sportowy Iskra Pszczyna.

W meczu o III miejsce Akademia BVB im. Łukasza Piszczka pokonała LKS Wisłę Wielką 4:1.

W wielkim finale Chorzowski Ruch wygrał z Pszczyńską Iskrą 3:1, zdobywając w ten sposób Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie.