Wyniki z imprez organizowanych z okazji Dni Pszczyny

2009-08-24, 10:55

Z okazji Dni Miasta w dniach 22-23.08.2009 roku Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie był organizatorem tradycyjnych turniejów piłkarskich, pokazowego Turnieju Badmintona oraz regat żeglarskich. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy Wyścig Wózkowiczów, w którym rywalizowali zawodnicy poruszający się na wózkach inwalidzkich. Równolegle z w/w imprezami miłośnicy filatelistyki mogli oglądać zbiory zgromadzone w Hali Sportowej przy ul. Basztowej 4 na Krajowej Wystawie Filatelistycznej.

W sobotę 22 sierpnia na Stadionie Miejskim odbył się XI Turniej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Pszczyny. Zwyciężyli zawodnicy Śląskiego Towarzystwa Sportowego w Katowicach przed Polonią Bytom i Podbeskidziem Bielsko Biała. Najlepszą drużyną z Pszczyny okazali się zawodnicy MKS Iskry Pszczyna.
W regatach żeglarskich zorganizowanych na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące najmłodsi zawodnicy rywalizowali w klasie Optymist, pozostali w klasach OMEGA, OPEN i w klasie Jachtów Kabinowych.
W niedzielę 23 sierpnia 2009 roku w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej zwyciężyli zawodnicy z ATS Jakub przed FC86 i Hydrobudową Polska SA. Również w niedzielę odbył się po raz pierwszy Wyścig Wózkowiczów o Puchar Burmistrza Pszczyny. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Po zakończonych zawodach instruktorzy i pracownicy Fundacji Aktywnej Rehabilitacji przyblizyli widzom problemy pokonywania barier architektonicznych przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Swoich sił na przeszkodach spróbowali również uczestnicy zawodów.
Wyniki z w/w imprez w załącznikach

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

Rodzinne zajęcia ruchowe

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia