Zima w Mieście 2011 BADMINTON

2011-01-28, 12:18

W czwartek, 27 stycznia br. w hali MORiS rozegrano kolejny Turniej Badmintona. Szczególnie wysoki poziom reprezentowały dzieci w najmłodszcyh kategoriach wiekowych. Okazuje się, że już siedmio- i ośmiolatki świetnie przebijają lotki. Być może spośród tego grona wyrośnie kolejny mistrz... więcej »

Rodzinnie w badmintona

2010-12-14, 14:19

W sobotę, 11 grudnia rywalizowali najmłodsi zawodnicy, jednak tym razem rywalizowali wspólnie ze swoimi rodzicami w I Rodzinnym Mikołajkowym Turnieju Badmintona. Do rywalizacji zgłosiło się 16 rodzinnych par. Dzieci grały między sobą, rodzice między sobą, ostatni punkt można było zdobyć w grze mieszanej rodzic + dziecko. Wśród ?częściej grających rodziców? najlepiej spisali się Brudek Łukasz z synem Wojtkiem. więcej »

Międzynarodowy sukces

2010-12-07, 13:51

Paweł Pietryja wrócił do Pszczyny, z ostatniego wyjazdu Kadry Narodowej Juniorów w badmintonie, z brązowym medalem. Sukces ten osiągnął w grze deblowej podczas turnieju II Portuguese International Junior Championships. więcej »

Pszczyński Turniej Badmintona

2010-10-26, 14:33

W niedzielne przedpołudnie grupa ponad 60 osób zgłosiła się w hali MORiS by zagrać w badmintona. Licznie uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych, gorąco dopingowane przez rodziców i znajomych. Przybyli także goście z Bierunia i Chorzowa. więcej »

Paweł Pietryja Międzynarodowym Mistrzem Słowacji

2010-09-09, 11:10

W dniach 3-5 września w Preszowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji Juniorów w badmintonie. Znakomicie zaprezentował się tam zawodnik pszczyńskiego Plesbadu Paweł Pietryja. W deblu z Przemysławem Urbanem wygrali swoją kategorię. więcej »

Wakacyjne zajęcia badmintona

2010-06-25, 14:44

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie organizuje podczas wakacji zajęcia badmintona. Wszystkie chętne dzieci (oraz młodzież) mogą uczestniczyć w zajęciach w hali MORiS przy ulicy Basztowej 4. Harmonogram - po kliknięciu "więcej". więcej »

Paweł Pietryja został powołany do Kadry Narodowej Juniorów

2010-06-08, 14:00

W dniach od 30 maja do 6 czerwca w Rajgrodzie odbyło się pierwsze zgrupowanie kadry narodowej juniorów, rozpoczynające cykl przygotowań do Mistrzostw Europy 2011 oraz Mistrzostw Europy U17 2011. Zgrupowanie zostało niemalże w całości poświęcone technice i taktyce gier mieszanych oraz podwójnych. Podczas treningów zaobserwować można było bardzo duże zaangażowanie wszystkich zawodników. Zawodnicy, poza treningami uczestniczyli w zajęciach teoretycznych dotyczących analizy gier podwójnych i mieszanych oraz spotkania z psychologiem, a najbardziej zmęczeni treningami mieli okazję skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej. więcej »

Epoka dziewczyn

2010-06-08, 13:54

W dniu 5 czerwca w Głubczycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintonie. Pszczynę reprezentowało dziewięcioro zawodników. Największe gratulacje należą się Kornelii Marczak. Przebrnąwszy bez straty seta przez pierwsze mecze, w finale gry pojedynczej spotkała się z faworytką turnieju Nikolą Samson z Katowic. Tym razem pszczyńska zawodniczka okazała się lepsza wygrywając 2:1 w setach. Również w grze podwójnej obie zawodniczki (Marczak/Samson) były bezkonkurencyjne wygrywając cały turniej. więcej »

Pszczyński Turniej Badmintona

2010-05-29, 14:18

W sobotę 29 maja w hali sportowej MORiS odbył się kolejny Turniej Badmintona dla Dzieci i Młodzieży. Tym razem zawody były połączone z obchodami zbliżającego się Dnia Dziecka. Atmosfera wśród uczestników była iście świąteczna - gościło dużo uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Zacięta rywalizacja sportowa nie przeszkadzała w zawiązywaniu i utrwalaniu przyjaźni. więcej »

Badmintonowi Mistrzowie Śląska

2010-05-24, 21:08

Fantastycznie dla pszczyńskich badmintonistów zakończyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów i Młodzików. Zawody rozgrywane w ładnej hali w Lublińcu zdominowały przede wszystkim dziewczyny z Pszczyny. Wśród młodziczek wygrała KORNELIA MARCZAK. więcej »

Zapowiedzi wydarzeń

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia