Wyniki Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Pszczyny oraz Puchar Starosty Pszczyńskiego w ramach XI Memoriału Gazdy

2018-07-25, 09:08

W niedzielę 22 lipca 2018 roku odbył się XI Memoriał Kazimierza Gazdy. Wyścig był jednocześnie Eliminacją Mistrzostw Polski w Kryterium Kolarskim.Zawody rozgrywane były na pętli o długości 1400 metrów ze startem i metą zlokalizowanymi pod Starostwem Pszczyńskim. Głównym organizatorem imprezy był Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Ludowy Kolarski UKS Pszczyna, Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Auta Gazda Group.

Bardzo dziękujemy Klaudiuszowi Migdołowi i Klubowi LK UKS Pszczyna za pomoc i organizację tego kolarskiego święta. Impreza odbyła się dzięki wielkiemu zaangażowaniu służb porządkowych tj. Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej w Pszczynie, funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie oraz wolontariuszom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem zarówno uczestników wyścigu jak i widzów.
Bardzo dziękujemy również Auto - Gazda Group za pomoc przy organizacji XI Memoriały Kazimierza Gazdy.



Wyniki kryterium kolarskiego
ŻAK
I Jakub Sasin - ACK Stara Ves nad Ondrejnici
II Krzysztof Szewc - SZKÓŁKA KOLARSKA PAWEŁKI PRZY ZSTI W GLIWICACH
III Szymon Czerniecki - SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLĄSKI

ŻAKINIA
I Milena Tokarska - SZKÓŁKA KOLARSKA W KOZIEGŁOWACH
II Larysa Kolańczyk - CYKLOKLASA MERIDA SP SZKÓŁKA KOLARSKA UKS FENIKS RYDUŁTOWY
III Emilia Grabowska - CYKLOKLASA MERIDA SP SZKÓŁKA KOLARSKA UKS FENIKS RYDUŁTOWY

MŁODZIK
I Radim Husicka - TJ SIGMA Hranice
II Mikołaj Szulik - UKS AVATAR
III Wojciech Wojcieszyński - KLUB KOLARSKI ŻORY

MŁODZICZKA
I Anna Długaś - KTK KALISZ
II Łucja Szramowska - CYKLOKLASA MERIDA SP UKS FENIKS RYDUŁTOWY
III Martyna Papierok - CYKLOKLASA MERIDA SP UKS FENIKS RYDUŁTOWY

JUNIOR MŁODSZY
I Marcel Kenzel - CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWSKA
II Łukasz Nowicki - LSKK BEŁCHATÓW
III Jakub Musialik - MIEJSKO-GMINNY LKS "BŁĘKITNI" MEXLLER" W KOZIEGŁOWACH

JUNIORKA MŁODSZA
I Agnieszka Bolenda - LIV FENIKS WOMEN'S CYCLING TEAM
II Małgorzata Manowska - LK UKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE
III Anna Długaś - KTK KALISZ

ELITA KOBIET
I Katerina Mudrikova - ACK Stara Ves nad Ondrejnici
II Karolina Stępień - LSKK BEŁCHATÓW
III Patrycja Hałubińska - LSKK BEŁCHATÓW

JUNIORZY
I Marcin Zarębski - UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
II Jakub Byczkowski - UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
III Vladimir Miksanik - CK FESO Petrvald

ORLIK
I Paweł Szóstka - TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
II Mateusz Manowski - TEAM HUROM
III Jakub Jąkała - TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW

ELITA MĘŻCZYZN
I Mateusz Komar - VOSTER ATS TEAM
II Patryk Kostecki - DOMIN SPORT
III Paweł Szóstka - TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW

MASTERS DO 50
I Jan Grzempa
II Patryk Gruszka
III Piotr Jeżewski

MASTERS POW. 50
I Wojciech Maciąg
II Jacek Szary
III Andrzej Kasprzyk

Wyniki zawodów rowerowych dla dzieci i młodzieży

Rowerki biegowe - 2014 i młodsze
Dziewczyny
I Pola Górka
II Klaudia Migdoł

Chłopcy
I Wojciech Skrzyszowski
II Paweł Hojka
III Karol Kraus
Antoni Skrzyszowski

Rowerki z podpórkami - 2012 i młodsze
Oliwia Kulik
Wiktoria Kulik

Rowerki bez podpórek - 2012-2013
Dziewczyny
I Hanna Lubowiecka
II Marta Sekta
III Patrycja Oślizgło

Chłopcy
I Igor Maliszewski
II Marek Biliński
III Franek Wank
Mateusz Holeksa
Oskar Warzecha
Ignacy Kocur
Oliwier Holeksa
Igor Kaszczuk

rocznik 2010-2011
Dziewczyny
I Lena Ruszkiewicz
II Zofia Gazda
III Natalia Sosna
Wiktoria Sosna

Chłopcy
I Kamil Durok
II Ksawery Bączkowski
III Igor Gazda
Filip Szweda
Adrian Stępień
Bartosz Kloc
Wojciech Biliński
Wojciech Piwko
Jakub Harężą
Michał Wycisk

rocznik 2008-2009
Dziewczyny
I Agata Sekta
II Emilia Bindacz
III Martyna Klimek
Jagoda Maliszewska
Klara Palagyiova
Judyta Wloka
Maja Kaczkowska
Amelia Sekta
Maja Duży

Chłopcy
I Łukasz Rutkowski
II Igor Górka
III Kamil Fąfara
Adam Baszton
Oliwier Mańka
Dawid Stalski
Bruno Żyła
Sebastian Papierok
Jacek Kościelny
Maciej Halbina
Tomasz Węgrzyn

rocznik 2006-2007
Dziewczyny
I Małgorzata Czorny
II Hanna Gazda
III Marta Baszton
Karolina Buczkowska

Chłopcy
I Jakub Matula
II Igor Puznoń
III Karol Wojtak
Marcin Halbina
Mateusz Kościelny
Stanisław Kocur

rocznik 2004-2005
Chłopcy
I Mateusz Smuda
II Franciszek Kocur
III Marek Filapek
Remigiusz Limański

rocznik 2002-2003
Chłopcy
I Jakub Pleka

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Zajęcia badmintona

II Festiwal Sportu i Rekreacji

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia