Dzień Dziecka z badmintonem

2011-05-31, 11:56

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz UKS Plesbad Pszczyna zapraszają do udziału w Pszczyńskim Turnieju Badmintona z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbędą się w Hali MORiS, w sobotę 4 czerwca. Turniej będzie rozgrywany w 5 kategoriach.!!! Serdecznie !!! Zapraszamy !!! więcej »

IV Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków

2011-04-12, 12:12

W sobotę 9 kwietnia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się IV Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków. Organizatorem olimpiady byli: Urząd Miejski i Miejski ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Przedszkole nr 4 w Pszczynie. Rywalizacjia przedszkolaków przebiegała w dwóch turach. W grupie I o tytuł najlepszego przedszkola walczyły następujące przedszkola: PP2, PP2/2, PP4, PP7, PP8, PP21 w Pszczynie i PP19 w Jankowicach oraz Oddział Przedszkolny przy SP nr7 w Ćwiklicach . II grupa to: Oddziały Przedszkolne przy szkołach SP nr 9 w Łące, SP nr14 w Wiśle Wielkiej, SPnr13 w Wiśle Małej, SP nr 10 w Piasku, SP nr 15 w Jankowicach, SP nr 16 w Studzienicach, SP nr19 w Brzeźcach, SP nr 1 w Pszczynie. więcej »

2 srebrne medale Mistrzostw Polski w badmintonie

2011-03-22, 10:30

Paweł Pietryja zdobył 2 srebrne medale Mistrzostw Polski Juniorów w Badmintonie. Zawody odbyły się w Ropczycach w dniach 18-20 marca. Swoje sukcesy Paweł odniósł w grze mieszanej i deblowej. Na boisku towarzyszyli mu Justyna Pasternak i Przemysław Urban z Technika Głubczyce. Z pszczyńskich zawodników miejsce w ćwierćfinałach wywalczyły także dziewczyny: Anna Goc w grze pojedynczej oraz Weronika Strąk z Maciejem Osetkiem z Komety Sianów w grze mieszanej. więcej »

Pszczyński Turniej Badmintona

2011-03-15, 10:59

W słoneczny niedzielny ranek w hali MORiS rozegrano Pszczyński Turniej Badmintona dla Dzieci i Młodzieży. Zjawiło się sporo dzieci ? zwłaszcza tych najmłodszych-którym entuzjastycznie kibicowali rodzice. A było co oklaskiwać-nawet dla maluchów badminton to nie tylko przebijanie lotki. Aleksandra Wyrobek, Wojtek Brudek czy Tomasz i Marta Klepkowie z premedytacją stosują urozmaicone zagrania, tak by utrudnić przeciwnikom odbijanie. więcej »

XIII Norowoczny Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego RSL Cup

2011-02-01, 10:40

Jak zwykle miła atmosfera towarzyszyła Noworocznemu Turniejowi Badmintona. Przy okazji trzynastej edycji patronat objęli Burmistrz Dariusz Skrobol oraz Starosta Paweł Sadza. Starosta nawet wystąpił czynnie w rozgrywkach w kategorii V.I.P. Tym razem do Pszczyny przyjechało 85 zawodniczek i zawodników ze Śląska i Małopolski. więcej »

Zima w Mieście 2011 BADMINTON

2011-01-28, 12:18

W czwartek, 27 stycznia br. w hali MORiS rozegrano kolejny Turniej Badmintona. Szczególnie wysoki poziom reprezentowały dzieci w najmłodszcyh kategoriach wiekowych. Okazuje się, że już siedmio- i ośmiolatki świetnie przebijają lotki. Być może spośród tego grona wyrośnie kolejny mistrz... więcej »

Rodzinnie w badmintona

2010-12-14, 14:19

W sobotę, 11 grudnia rywalizowali najmłodsi zawodnicy, jednak tym razem rywalizowali wspólnie ze swoimi rodzicami w I Rodzinnym Mikołajkowym Turnieju Badmintona. Do rywalizacji zgłosiło się 16 rodzinnych par. Dzieci grały między sobą, rodzice między sobą, ostatni punkt można było zdobyć w grze mieszanej rodzic + dziecko. Wśród ?częściej grających rodziców? najlepiej spisali się Brudek Łukasz z synem Wojtkiem. więcej »

Międzynarodowy sukces

2010-12-07, 13:51

Paweł Pietryja wrócił do Pszczyny, z ostatniego wyjazdu Kadry Narodowej Juniorów w badmintonie, z brązowym medalem. Sukces ten osiągnął w grze deblowej podczas turnieju II Portuguese International Junior Championships. więcej »

Pszczyński Turniej Badmintona

2010-10-26, 14:33

W niedzielne przedpołudnie grupa ponad 60 osób zgłosiła się w hali MORiS by zagrać w badmintona. Licznie uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych, gorąco dopingowane przez rodziców i znajomych. Przybyli także goście z Bierunia i Chorzowa. więcej »

Paweł Pietryja Międzynarodowym Mistrzem Słowacji

2010-09-09, 11:10

W dniach 3-5 września w Preszowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji Juniorów w badmintonie. Znakomicie zaprezentował się tam zawodnik pszczyńskiego Plesbadu Paweł Pietryja. W deblu z Przemysławem Urbanem wygrali swoją kategorię. więcej »

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

XIV Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

Gala Sportu - Nagrody i Wyróżnienia Burmistrza Pszczyny w dziedzinie Sportu

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia