Rodzinna Gra Terenowa w Katowicach

2015-05-28, 11:05

Zagadki, wyzwania, a wszystko to zamieni się na złotówki, które pomogą potrzebującym. Weźcie swoją rodzinę, namówcie sąsiadów! PZU Rodzinna Gra Terenowa zacznie się 30 maja o godz. 9.00 w Katowicach w dzielnicy Murcki w Zespole Zespół Szkół nr 2 im. J. Iwaszkiewicza ul. Goetla 2. Do wyborów trzy trasy: 3, 5 lub 10 km. Wszystko zależy od Waszych możliwości. Gra zakończy się o godz. 15. Będą dyplomy i poczęstunek. Impreza jest bezpłatna! Zapisać się można już teraz na integrakatowice.pl. Organizatorem jest Fundacja PZU wspierana przez Fundację Humanites i Stowarzyszenie Tropiciel.

Mobilizacja Katowic i całego regionu! Bo rodzina to jest siła! Szykujcie się na 30 maja!

Moja rodzina to superbohaterowie. Lepsi niż ci, których można oglądać w kinach! Tak myślimy, więc pokażmy to w Murckach 30 maja. Tego dnia rusza katowicka PZU Rodzinna Gra Terenowa. Rodziny pracowników PZU zapraszają do wspólnej zabawy sąsiadów, znajomych, wszystkich, którzy lubią się wspólnie bawić i stawiać czoło ciekawym wyzwaniom. Pamiętajcie: każdy punkt, dobrą odpowiedź czy wykonane zadanie, Fundacja PZU zamieni na złotówkę, która przeznaczona zostanie na pomoc potrzebującym!

Ta gra terenowa to niesamowita zabawa. Zacznie się w sobotę 30 maja o godz. 9.00 w Katowicach w dzielnicy Murcki w Zespole Zespół Szkół nr 2 im. J. Iwaszkiewicza ul. Goetla 2. Przygotowano trzy trasy: 3, 5 lub 10 km. Ich wybór zależy od Waszych możliwości. Nie bójcie się - nie chodzi o forsowny bieg! Punkty zdobywacie przede wszystkim za rozwiązane zagadki lub zadania sprawnościowe a - czasem wymagające współdziałania pomiędzy rodzinami, dlatego mile widziani są znajomi z babciami, dziadkami i dziećmi!
Bawcie się dobrze! Każdy zdobyty punkt zamienimy na złotówkę, która trafi do jednej z trzech organizacji: Domu Aniołów Stróżów w Katowicach, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w Mikołowie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" w Dąbrowie Górniczej. Tam działa Wolontariat Rodzinny PZU. Sami zdecydujecie, którą z nich chcecie wesprzeć Waszymi punktami - złotówkami!
Program imprezy:
9:00 - 11:00 Rejestracja rodzin
9:30 - start pierwszych rodzin (wyposażonych w mapy), ruszających na trasę co kilka minut
11:00 - 15:00 - powitanie powracających rodzin, dyplomy dla dzieci i ciepły posiłek

Na uczestników czeka nagroda niespodzianka i wspólny ciepły posiłek ! Impreza jest bezpłatna! Zapisać się można już teraz na integrakatowice.pl

PZU Rodzinna Gra Terenowa to inicjatywa Fundacji PZU organizowana we współpracy z Fundacją Humanites oraz Stowarzyszeniem Tropiciel.

plakat gra

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

XIV Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

Gala Sportu - Nagrody i Wyróżnienia Burmistrza Pszczyny w dziedzinie Sportu

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia