13. Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona-wyniki

2022-12-06, 14:57

Zabawa, uśmiech i radość z grania - to główne hasła 13. Rodzinnego Mikołajkowego Turnieju Badmintona.
W turnieju wystartowało 68 par, głównie rodziców z dziećmi. Były też rodzeństwa. Osobna kategoria to Nie-rodzina (dla tych, którzy chcieli zagrać a nie udało się znaleźć do pary kogoś w rodzinie).
W gościnnej hali POSiR zmaganiom towarzyszyło dużo pozytywnych emocji. Raczej można było liczyć na pomoc innych osób niż na walkę "o wszystko". Najliczniejszą okazała się kategoria Raz do roku. Zagrało w niej 90 osób. Na antresoli, w oczekiwaniu na swoje mecze można było wykonać własnoręcznie bombki choinkowe. Każda para otrzymała słodki upominek, pamiątkowy dyplom i koszulkę. Były też drobne nagrody-niespodzianki.
Na zakończenie najlepszym medale, puchary i nagrody wręczali dyrektor MORiS - Sławomir Kowalski oraz Barbara Sopot-Zembok.
Organizatorami byli: UKS Plesbad Pszczyna, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Głównym partnerem została Fundacja Sport&Fun 4 Everyone. Wsparcia udzielili także : Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu, Powiat Pszczyński, Gmina Pszczyna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Patronem medialnym był pszczyńskie portal internetowy pless.pl

więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100057268187511

Zapowiedzi wydarzeń

Najnowszy film

"Rodzinny badminton-aktywny rodzic z dzieckiem"

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia