Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym

2014-12-03, 08:25

Wyniki Pierwszego Turnieju Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym szkół podstawowych w sezonie 2014/2015 - 25.10.2014 r.

Współzawodnictwo indywidualne:

Dziewczynki z klas IV i młodsze

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Szkoła Suma pkt.
1 Bilek Maja 1/2014 SP10 Piasek 32


Chłopcy z klas IV i młodsi

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Szkoła Suma pkt.
1 Gizler Dawid 7/2004 SP Warszowice 32
2 Ryguła Darek 6/2005 SP10 Piasek 30
3 Scierski Wojciech 3/2005 SP Radostowice 29
4 Pukowiec Oliwier 3/2005 SP6 Czarków 28
5 Bieniek Fabian 5/2005 SP Radostowice 27
6 Paździor Hubert 8/2005 SP Radostowice 26
7 Strzoda Kamil 10/2005 SP Radostowice 25
8 Skipioł Miłosz 4/2005 SP6 Czarków 24
9 Zieleźnik Karol 10/2004 SP Warszowice 23
10 Głąb Michał 12/2004 SP6 Czarków 22


Dziewczyny z klas V i VI

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Szkoła Suma pkt.
1 Krawczyk Kinga 3/2002 SP Radostowice 32
2 Staroń Wiktoria 4/2002 SP10 Piasek 30
3 Białas Ewelina 6/2002 SP6 Czarków 29
4 Sodzawiczny Natalia2/2003 SP6 Czarków 28
5 Iskrzycka Julia 5/2003 SP10 Piasek 27
6 Kędzior Kamilia 3/2003 SP10 Piasek 26
7 Pastuszka Patrycja 12/2003 SP10 Piasek 25
8 Gizler Natalia 2/2002 SP Warszowice 24
9 Kudala Paulina 4/2002 SP6 Czarków 23
10 Drzyżdzok Patrycja 1/2002 SP6 Czarków 22
11 Drzyzga Sandra 5/2002 SP Warszowice 21
12 Cichoń Amelia 7/2002 SP Warszowice 20
13 Zieleźnik Emilia 1/2003 SP Warszowice 16
14 Żurek Karolina 8/2003 SP Warszowice 16
15 Kloc Jagoda 10/2002 SP6 Czarków 16





Chłopcy z klas V i VI

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Szkoła Suma pkt.
1 Mikołajczyk Maksymilian 11/2002 SP Warszowice 32
2 Kokot Błażej 5/2003 SP Kobielice 30
3 Rutka Mateusz 6/2003 SP Warszowice 29
4 Goczoł Dominik 1/2003 SP Kobielice 28
5 Pomykoł Mateusz 10/2002 SP Warszowice 27
6 Szalony Szymon 7/2003 SP Warszowice 26
7 Kutaj Daniel 2/2002 SP6 Czarków 25
8 Jurga Łukasz 8/2002 SP Warszowice 24
9 Woliński Kacper 4/2003 SP Warszowice 23
10 Kristof Mariusz 11/2003 SP6 Czarków 22
11 Bołdys Sebastian 4/2002 SP13 Wisła Mała 21
12 Gajda Dawid 7/2003 SP Warszowice 20
13 Mizera Jakub 7/2002 SP6 Czarków 16
14 Podbioł Kacper 10/2003 SP Kobielice 16
15 Pękała Dawid 3/2003 SP6 Czarków 16


Współzawodnictwo szkolne I turnieju

Lp. Szkoła Suma pkt.
1 SP6 Czarków 217
2 SP Warszowice 208
3 SP10 Piasek 145
4 SP Radostowice 114
5 SP Kobielice 74
6 SP13 Wisła Mała 21

Uwaga!
Drugi turniej z cyklu Grand Prix Pszczyny w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych na rok szkolny 2014/2015 rozegrany zostanie w sobotę 20 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Pszczynie, ul. Kazimierza Wielkiego 5.
Początek turnieju dla wszystkich kategorii o godz. 10.00

Zapowiedzi wydarzeń

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia