IV turniej tenisa stołowego GP Pszczyny

2015-04-30, 13:45

18 kwietnia w Zespole Szkól nr1 rozegrano czwarty i zarazem ostatni turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Pszczyny dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Pszczyńskiego. Dzieci walczyły w klasyfikacji indywidualnej oraz zdobywały punkty dla swojej szkoły.

23 maja odbędzie się turniej z okazji Dnia Dziecka, oraz będzie
podsumowanie cyklu turniejów z wręczeniem dyplomów, pucharów i nagród rzeczowych w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.
Organizatorami turniejów jest MORiS w Pszczynie oraz ULKTS Pszczyna.

Klasyfikacja końcowa po czterech turniejac
h (pierwsze czwórki)
Dziewczęta k.l I-IV
1. Bilek Maja
2. Jung Hanna
3. Kuczera Wiktoria
4. Ziebura Zuzanna
Chłopcy kl. I-IV
1. Ryguła Dariusz
2. Gizler Dawid
3. Ścierski Wojciech
4. Bieniek Fabian
Dziewczęta kl. V-VI
1. Krawczyk Kinga
2. Staroń Wiktoria
3. Iskrzycka Julia
4. Pastuszka Patrycja
Chłopcy kl. V-VI
1. Kutaj Daniel
2. Kokot Błażej
3. Rutka Mateusz
4. Pomykoł Mateusz

Wyniki IV turnieju rozegranego w Zespole Szkól nr1 w Pszczynie 18 kwietnia 2015.

Dziewczęta Kl. I-IV
1. Bilek Maja
2. Jung Hanna
3. Ziebura Zuzanna
4. Badziorowska
5. Kuczera Wiktoria
6. Kubis Emilia
7. Białas Paulina
8. Sodzawiczny Marta
Chłopcy Kl. I-IV
1. Anderko Marcin
2. Pokorny Miczał
3. Ryguła Dariusz
4. Ścierski Wojciech
5. Gizler Dawid
6. Skipioł Miłosz
7. Paździor Hubert
8. Skut Oktawian
9. Pietruczyk Kacper
10. Piechnik Wiktor
11. Banot Karol
12. Zieleźnik Karol
13. Pękała Błażej
14. Kania Eryk
15. Krawieczek Szymon
16. Słomka Radosław
17. Piechnik Kamil
18. Pukoweic Oliwier
19. Sodzawiczny Radosław
Dziewczęta Kl. V-VI
1. Krawczyk Kinga
2. Staroń Wiktoria
3. Cepok Emilia
4. Białas Ewelina
5. Gizler Natalia
6. Iskrzycka Julia
7. Kloc Jagoda
8. Pastuszka Patrycja
9. Drzyzga Sandra
10. Pękala Paulina
11. Zieleźnik Emilia
12. Drzyżdżok Patrycja
13. Cichoń Amelia
14. Kudala Paulina
15. Żurek Karolina
Chłopcy Kl. V-VI
1. Kutaj Daniel
2. Rutka Michał
3. Paszek Paweł
4. Janosz Michał
5. Noras Jan
6. Kokot Błażej
7. Gajda Dawid
8. Szalony Szymon
9. Oramus Nikodem
10. Pomykoł Mateusz
11. Woliński Kacper
12. Jurga Łukasz
13. Kędzior Szymon

Kolejny turniej planowany jest na 23 maja 2015r.

Zawody prowadził Janusz Friebe.

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Dni Pszczyny 2019 na sportowo

III Festiwal Sportu i Rekreacji

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia