Wyniki Mistrzostw Pszczyny w Biegach Łyżwiarskich w kategorii szkół gimnazjalnych

2010-02-10, 14:22

W środę 10 lutego 2010 roku odbyły Mistrzostwa Pszczyny w Biegach Łyżwiarskich w kategorii szkół gimnazjalnych.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 ( opiekun Monika Ryszka). Drugie miejsce w punktacji drużynowej dziewcząt zajęły uczennice PG3 (opiekun Sebastian Kamiński) w Pszczynie, trzecie PG5 (opiekun Waldemar Marszałek) w Studzionce. W punktacji drużynowej chłopców drugie miejsce zajeli zawodnicy PG3, przed PG5 i PG2 ( opiekun Bożena Chrzanowska).
W rywalizacji indywidualnej dziewcząt w biegu sprinterskim na 250m złoty medal zdobyła : Joanna Kędzior (PG1), srebrny Sonia Dutkowski ( PG1), brązowy Aneta Michalik (PG3). Dystans 750m wygrała Sonia Dutkowski ( PG1), przed Anetą Michalik(PG3) i Joanną Kędzior ( PG1).
W kategorii chłopców na krótkim dystansie zwyciężył Patryk Antosz ,przed Adrianem Kielochem i Mateuszem Noconiem ( wszyscy PG1). W biegu na 1000m złoty medal zdobył Nocoń Mateusz, srebrny Patryk Antosz, a brązowy Adrian Kieloch.