Zapisy do XX Otwartego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny

2018-07-24, 12:51

Zapraszamy do udziału w XX Otwartym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny, który odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia 2018 roku o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim im. Jana Larysza.

Jak co roku, z okazji Dni Pszczyny, zapraszamy do udziału w Otwartym Turnieju z okazji Dni Pszczyny.
W turnieju weźmie udział 8 drużyn ( liczy się kolejniość zgłoszeń).

REGULAMIN

1) w turnieju uczestniczy 8 drużyn. Turniej organizowany jest zarówno dla zawodników zrzeszonych w klubach, jak również dla nie zrzeszonych . Obowiązują jednolite stroje sportowe /z numerami/.
2) W zespole zgłoszonym do gry może być maksymalnie 12 zawodników.
3) Drużyny będą występować na boisku w 6-osobowych składach /5 zawodników w polu + bramkarz/
4) Czas trwania jednego spotkania wynosić będzie 15 minut / bez przerwy i zmiany stron boiska/, mecz finałowy i mecz o 3. miejsce trwać będą 20 minut bez przerwy i bez zmiany stron boiska.
5) Organizator dokona rozlosowania drużyn 2 dni przed turniejem.
6) Zespoły podzielone zostaną na dwie grupy eliminacyjne po cztery drużyny w każdej.
7) W grupach rozegrane zostaną mecze systemem "każdy z każdym" i po dwa najlepsze zespoły awansują do półfinałów, pozostałe drużyny rozegrają mecze o miejsca 5-7
8) W meczach półfinałowych spotkają się pierwsza drużyna z grupy A z drugą drużyną z grupy B oraz druga drużyna z grupy A z pierwszą drużyną z grupy B.
9) O kolejności w grupie decyduje:
Zdobyte punkty,
Wynik bezpośredniego meczu, w przypadku większej ilości drużyn z tą samą liczbą punktów tworzy się tabelę wyników pomiędzy zainteresowanymi drużynami
Różnica bramek,
Seria rzutów karnych: w wypadku wyniku nierozstrzygniętego w meczach, półfinałowych i finałowych, drużyny wykonują serie po trzy rzuty karne, a gdy seria rzutów karnych nie wyłoni zwycięzcy to wykonuje się rzuty karne do przewagi jednej bramki.

UWAGI KOŃCOWE:

1. Udział w turnieju jest bezpłatny
2. We wszystkich sprawach nie ujętych w tym regulaminie obowiązują ustalenia organizatora
3. Uczestnicy rozgrywek są zobowiązani do podporządkowania się zaleceniom Organizatora turnieju w zakresie ładu i porządku na obiekcie sportowym, a także zobowiązani są do przestrzegania regulaminu korzystania ze stadionu miejskiego
4. Uczestnicy zawodów ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu kontuzji bądź innych zdarzeń wynikających z uczestnictwa zawodników w turnieju, a także nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatniach.