W minioną niedzielę odbył się ostatni w tej edycji turniej Grand Prix Pszczyny w badmintonie. Na starcie stanęło 81 zawodników m.in. z Kędzierzyna, Głubczyc, Bierunia, Czeskiego Cieszyna. Dla najlepszych ufundowane zostały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Natomiast dla najlepszych w całej edycji przewidziane zostały puchary.
Na kolejną edycję zapraszamy już po wakacjach.
U-9 dziewczynki
1. Janko Maja (Głubczyce)
2. Wójcik Julia (Kędzierzyn)
3. Stokfisz Kinga (Bieruń)
4. Stano Martyna (Kędzierzyn)
5-6. Kuna Julianna (SP2)
5-6. Ulczok Zofia (SP2)
7. Pękała Amelia (Kobiór)
U-9 chłopcy
1. Gajda Przemysław (Kędzierzyn)
2. Pelka Wiktor (SP4)
3. Bratek Damian (Bieruń)
4. Jurczyk Jakub (Dąbrowa)
5-6. Molak Artur (Studzienice)
5-6. Nych Wojciech (Międzyrzecze)
7-9. Pinkowicz Sebastian (Bieruń)
7-9. Zimnol Damian (SP18)
7-9. Mączka Nikodem (SP18)
10-11. Szczypka Michał (Cieszyn)
10-11. Jankowski Leon (Kędzierzyn)
U-11 dziewczynki
1. Zimnol Daria (SP18)
2. Gajda Dominika (Kędzierzyn)
3. Muszyńska Małgorzata (Bieruń)
4. Cyran Jagoda (SP18)
5-8. Marszałek Antonina (Bieruń)
5-8. Kolczyńska Judyta (SP18)
5-8. Ryś Alicja (SP18)
5-8. Mączka Alicja (SP18)
9-12. Wytrzensova Veronika (Czechy)
9-12. Gawrysiak Lilianna (Katowice)
9-12. Wójcik Wiktoria (SP1)
9-12. Wrońska Aleksandra (Katowice)
13-14. Mateja Wiktoria (Kędzierzyn)
13-14. Kuczera Michalina (SP18)
U-11 chłopcy
1. Szymanowski Mikołaj (Kędzierzyn)
2. Rzeplinski Matej (Czechy)
3. Liszka Piotr (Bieruń)
4. Kłaput Dominik (Bieruń)
5-6. Waloszek Jakub (Bielsko)
5-6. Kucz Tycjan (Bieruń)
7-9. Oramus Nikodem (SP9)
7-9. Marszałek Paweł (Bieruń)
7-9. Ledwoń Mateusz (Goczałkowice)
10. Jonderko Piotr (SP18)
U-13 dziewczyny
1. Biel Arianna (Bieruń)
2. Podedworny Joanna (Bieruń)
3. Misiura Julia (SP1)
4. Paluch Aleksandra (Bielsko)
U-13 chłopcy
1. Brudek Wojciech (SP18)
2. Trębicki Tomasz (SP18)
3. Trecki Wiktor (Bieruń)
4. Brudek Jakub (SP18)
5-6. Stokfisz Szymon (Bieruń)
5-6. Liszka Wojciech (Bieruń)
7-9. Ruczka Mateusz (Kędzierzyn)
7-9. Witczak Kevin (Kędzierzyn)
7-9. Szczyrba Adam (SP1)
10. Antonik Sławomir (Kędzierzyn)
U-16 dziewczyny
1. Klepek Marta (PG4)
2. Pękała Dagmara (PG3)
3. Wyrobek Aleksandra (PG4)
4. Jonderko Patrycja (PG1)
5-6. Grzybek Wiktoria (PG3)
5-6. Wrońska Katarzyna (Katowice)
U-16 chłopcy
1. Ostrowski Alan (Radostowice)
2. Klepek Tomasz (PG4)
3. Brudek Filip (Goczałkowice)
4. Ledwoń Artur (Goczałkowice)
5. Szafron Robert (PG3)
Amatorzy - kobiety
1. Mynarska Anna (Góra)
2. Szafarczyk Patrycja (Wisła M.)
3. Labus Grażyna (Tychy)
4. Paluch Joanna (Bielsko)
Amatorzy - mężczyźni
1. Brudek Łukasz (Pszczyna)
2. Waloszek Rafał (Bielsko)
3. Szczyrba Jacek (Pszczyna)
4. Wyrobek Eugeniusz (Pszczyna)
5-6. Jarzec Adrian (Pszczyna)
5-6. Woźniak Marek (Bielsko)
Masters
1. Czembor Robert (Pszczyna)
2. Kieloch Dawid (Pszczyna)
3. Stępniak Filip (Pszczyna)
4. Fraś Dawid (Bielsko)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX PSZCZYNY W BADMINTONIE SEZON 2013/2014
U-9 dziewczynki
1. Kuna Julianna
2. Skura Julia
3. Stokfisz Kinga
U-9 chłopcy
1. Pelka Wiktor
2. Mączka Nikodem
3. Molak Artur
U-11 dziewczynki
1. Zimnol Daria
2. CYran Jagoda
3. Kuczera Michalina
U-11 chłopcy
1. Ledwoń Mateusz
2. Jonderko Piotr
3. Marszałek Paweł
U-13 dziewczyny
1. Mynarska Magdalena
2. Misiura Julia
3. Szwarnowiecka Alicja
U-13 chłopcy
1. Brudek Wojciech
2. Trecki Wiktor
3. Trębicki Tomasz
U-16 dziewczyny
1. Klepek Marta
2. Pękała Dagmara
3. Jonderko Patrycja
U-16 chłopcy
1. Ostrowski Alan
2. Klepek Tomasz
3. Ledwoń Artur
Amatorzy-kobiety
1. Mynarska Anna
2. Szafarczyk Patrycja
3. Klepek Katarzyna
Amatorzy - mężczyźni
1. Brudek Łukasz
2. Waloszek Rafał
3. Szczyrba Jacek