Kasia Gawlak mistrzynią makroregionu

2011-09-21, 10:25

Podczas odbywających się w niedzielę 18 września 2011 roku w Kędzierzynie Koźlu Mistrzostw Makroregionu Młodzików w Lekkiej Atletyce doskonale spisali się zawodnicy z Pszczyny. Kasia Gawlak ( LKS Pszczyna), która zdobyła w 2011 roku wszystkie tytuły mistrzyni Śląska i Makroregionu od zawodów halowych poprzez biegi przełajowe oraz na stadionie , potwierdziła swój prymat w biegach średnichzwyciężając na dystansie 600m z wynikiem 1:39,40.

Srebrne medale zdobyli : Monika Mularz (LKS Pszczyna) w biegu na 100m z wynikiem 12,76 (el. 12,84) oraz Kmil Żemła ( Iskra Pszczyna) w rzucie oszczepem 44,92m. Brązowy medal w biegu na 600m zdobyła Sylwia Indeka ( LKS Pszczyna)uzyskując czas 1:44,77.
Wszyscy zawodnicy zakwalifikowali się do udziału w Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego - Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się w Kielcach 1-2 października br.