Wyniki Międzynarodowego Turnieju Szachowego

2019-07-19, 10:02

XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej w Pszczynie już na nami!

W dniach od 7-14 lipca na hali MORiS w Pszczynie odbył się coroczny już turniej szachowy. Gracze rywalizowali ze sobą w czterech grupach: A, B ( tu znaczenie miał przede wszystkim ranking) oraz C i D ( tu z kolei ważny był rocznik). Każdy z zawodników toczył 9 partii. Łącznie w turnieju wzięło udział 104 szachistów.

W grupie A zwyciężył Radosław Dzierżak z UKS 21 Podlesie. Drugie miejsce zajął Eneasz Wiewióra z SSz GMINY PAWŁOWIC. Na trzecim miejscu uplasował się zawodnik gospodarzy - Witold Klepek z klubu Pszczyńskie Szachy.

Zwyciężczynią grupy B okazała się Anna Lajdamik z KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny, drugie miejsce zajął Maksymilian Młynek z KKSz Kraków, a trzecie Wiktoria Strączek z UKS przy SP 8 Chrzanów

Grupę C wygrał Leonard Łęcki z ChTS Chorzów, drugie miejsce zajął Michał Niesyt z SSz Olimpii Goleszów, a trzecie miejsce zajął Marek Konieczny z UKS Pałac Młodzieży Katowice.

W grupie D zwycięzcą został Michał Kaszuba z UKS przy SP 8 Chrzanów, drugie miejsce zajął Karol Mielcuch z Ksz SzachMatek z Warszawy, a trzecie miejsce zdobył Tomasz Mysłowski z LKS Strażak Zabrzeg.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!


Najnowszy film

Mistrzostwa Pszczyny i Ziemi Pszczyńskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia