2010-05-13, 12:43
5. maja odbyła się druga w tym roku runda Pszczyńskiej Gimnazjalnej Ligi w Lekkiej Atletyce. Mimo niesprzyjającej pogody frekwencja była bardzo liczna.
2026-05-23
2026-06-07