W niedzielę 25 kwietnia 2010 roku o godzinie 12:00 alejkami pszczyńskiego parku odbył się VIII Pszczyński Bieg "W Parku".
Zawodnicy - uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz uczestnicy Biegu Otwartego oraz Nordic Walking rywalizowali przy pięknej, słonecznej pogodzie.
Organizatorzy Biegu: Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz LKS Pszczyna jak również sponsorzy Biegu: Grupa Kapitałowa "Wonam" S.A.,Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej w Pszczynie, Rolchem Ćwiklice, Hurtownia Kwiatów"Róża", Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej,Restauracja Frykówka, Carbo-Asecura S.A.,Pszczyńskie Oblaty nie szczędzili wysiłków by nagrodzić najlepsze zawodniczki i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych medalami i pucharami, pamiątkowymi koszulkami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego i sympatykom lekkiej atletyki za coroczną pomoc w sprawnym przeprowadzeniu tej popularnej imprezy. Pomagają nam: Starter - Katarzyna Grabowska, Pilot - Marek Smołka, Komisja sędziowska - Barbara Helbik, Mariola Buczek, Bogusława Tomża, Joanna Piasek i Joanna Hochuł, fotograf - Jacek Dmyterko. Dziękujemy również za nieodzowną pomoc wolontariuszom z klubu LKS Pszczyna oraz uczniom Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie ( opiekun: Barbara Garncarek - Zuber).
Wyniki Biegu w załączniku.
Zdjęcia wkrótce...