RUSZYŁY ZAPISY NA VI CARBO ASECURA BIEG PSZCZYŃSKI O PUCHAR BURMISTRZA

2017-03-10, ostatnia aktualizacja 2017-05-17, 11:33

Zapraszamy 4 czerwca na 10 km bieg po bogatej w zabytki i atrakcje turystyczne trasie. Startujemyz Pszczyńskiego Rynku a finiszujemy w parku pod Zamkiem.

Gdzie i jak można się zapisać, regulamin, zdjęcia oraz dużo więcej na http: biegpszczyński


VI CARBO ASECURA BIEG PSZCZYŃSKI

Pobiegnij dla Karolinki!

PKO Bank Polski zaprasza do przyłączenia się do akcji charytatywnej "biegnę dla Karolinki" organizowanej podczas VI Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego.

Biorąc udział w VI Carbo Asecura Biegu Pszczyńskim o Puchar Burmistrza w niedzielę 4 czerwca 2017 r. w Pszczynie, będzie można pomóc Karolince. W wieku 4 lat zdiagnozowano u niej guz lewego pośladka. Po kilku cyklach chemioterapii Karolinka wygrała walkę. Jednak w 2017 r. u 9 letniej dziewczynki ponownie wykryto guza w płucach. Aktualnie jest w trakcie intensywnego leczenia p-nowotworowego. Karolinka jest podopieczną Stowarzyszenia OMNIBUS.
Zaangażowanie uczestników zawodów w Pszczynie, którzy przypną do koszulki kartkę "biegnę dla Karolinki" i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretną pomoc - Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na leczenie dziewczynki. Kartki będzie można odbierać w dniu biegu od godz. 8.30 u przedstawicieli PKO Banku Polskiego w Biurze Zawodów znajdującym się w hali MORiS?u przy Zamku w Pszczynie. Bieg główny na 10 km wystartuje o godz. 12.00 z Rynku.
PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program "PKO Bank Polski Biegajmy razem" i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne "biegnę dla...", zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ubiegłym roku 578 zawodników V Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego włączyło się w akcję na rzecz 2-letniego Wiktorka. Dzięki temu Fundacja PKO Banku Polskiego przekazał środki na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla chłopca. Od 2013 r. odbyły się 272 takie akcje, w których wzięło udział ponad 100 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja wsparła 290 beneficjentów kwotą ponad 3,8 mln zł.
W ubiegłym roku Bank zorganizował także ogólnopolską sztafetę charytatywną w 12 miastach - 2. PKO Bieg Charytatywny. Uczestnicy w całym kraju, wraz z uczniami biorącymi udział w PKO Biegu Charytatywnym Młodych, wybiegali w sumie 32 391 okrążeń. W zamian za ich zaangażowanie Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała blisko 633 tys. zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce. W tym roku bieg odbędzie się 16 września.
Więcej o programie "PKO Bank Polski Biegajmy razem" łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

b

www.biegajmyrazem.pkobp.pl
www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/
www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem
www.instagram.com/pkobiegajmyrazem

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

XX Halowy Turniej Pszczyńskiech Drużyn

XXIV Halowy Turniej Orlików

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

13. Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona-wyniki

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia