Klubowe mistrzostwo Polski w badmintonie.

2019-12-17, 13:22

Zawodniczki UKS Plesbad Pszczyna zostały klubowymi mistrzyniami Polski juniorek.
Zawody odbyły się w Białymstoku (13-15.12.2019). Wytartowało 57 zespołów, ponad 200 zawodników i zawodniczek.

Drużynę tworzyły: Daria Zimnol, Julia Pławecka, Antonina Marszałek, Małgorzata Muszyńska oraz Aleksandra Wrońska.

Te same zawodniczki (dzięki regulaminowi) mogły uczestniczyć także w kategorii juniorów młodszych. Tu zdobyły srebrny medal.

W kategorii młodzika młodszego i młodzika startowały także: Natalia Witkowska, Olga Szwarnowiecka, Hanna Stachera, Magdalena Jarosz, Amelia Gancarczyk oraz Olga Więcek - tym razem zdobyły przede wszystkim doświadczenia.