"Sportowe Wakacje+"

2022-05-18, 11:54

Minister Sportu i Turystyki ogłosił rozpoczęcie naboru do tegorocznej edycji programu "Sportowe Wakacje+". Jak poinformowano, budżet programu w 2022 roku jest najwyższy w historii i wynosi 50 milionów złotych. Termin składania wniosków mija 1 czerwca br.

W tegorocznej edycji programu przewidziano dofinansowania w ramach czterech zadań, spośród których priorytetowe jest pierwsze, czyli "Wspieranie organizacji otwartych, ogólnodostępnych zajęć sportowych, turniejów sportowych, eventów, konkursów i innych wydarzeń sportowych dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz innych grup społecznych i środowiskowych". Na to zadanie resort sportu zarezerwował 36 mln zł.

Aby wziąć udział w programie, należy do 1 czerwca br. złożyć ofertę w wersji elektronicznej, wraz z załącznikami generowanymi w systemie AMODIT dostępnym pod TYM ADRESEM. oraz skanami pozostałych dokumentów (kopie sprawozdania merytorycznego i finansowego za rok 2020 lub 2021, statutu oraz KRS lub wyciągu z ewidencji; w przypadku organizacji, która powstała w 2022 roku należy dołączyć wyciąg z ewidencji potwierdzający datę rejestracji oraz oświadczenie, że z uwagi na to, nie posiada sprawozdań z lat ubiegłych).

Zgodnie z zapowiedzią resortu sportu wnioski zostaną rozpatrzone do 30 czerwca br.

https://www.gov.pl/web/sport/program-sportowe-wakacje--edycja-2024

Zapowiedzi wydarzeń

Najnowszy film

XIV Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia