WYNIKI X Memoriał Kazimierza Gazdy, Eliminacje Mistrzostw Polski i Kryterium Kolarskie

2017-07-26, 14:08

Do pobrania

W niedzielę 23 lipca odbył się jubileuszowy X Memoriał Kazimierza Gazdy. Wyścig był jednocześnie Eliminacją Mistrzostw Polski w Kryterium Kolarskim.Zawody rozgrywane były na pętli o długości 1400 metrów ze startem i metą zlokalizowanymi na Rynku. Głównym organizatorem imprezy był Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Ludowy Kolarski UKS Pszczyna, Auta Gazda Group oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie i Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji i wielkie zaangażowanie w to kolarskie święto Michałowi Gazdzie (synowi Kazimierza Gazdy) oraz pracownikom firmy Auto - Gazda Group. Dziękujemy również Klaudiuszowi Migdołowi i Klubowi LK UKS Pszczyna za pomoc i organizację. Impreza odbyła się również dzięki wielkiemu zaangażowaniu służ porządkowych tj. Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej w Pszczynie oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, którzy czuwali nad bezpieczeństwem zarówno uczestników wyścigu jak i widzów.


radio 3

Link do artykułu Polskie Radio Katowice



Żak
1. Tomas Zaprazny - CK Olympik Trnava
2. Aleksander Barczyk - Szkółka kolarska CzKKS Kolejarz Częstochowa
3. Łukasz Nowak - UKKS IMIELIN TEAM CORRATEC

Żakinia
1. Dominika Rupova - SK JIRI Team Ostrava
2. Petra Hlbocka - CK Olympik Trnava
3. Marta Marek - Szkółka kolarska CzKKS Kolejarz Częstochowa

Młodziczka
1. Agnieszka Bolenda - LIV FENIKS WOMEN`S CYCLING TEAM
2. Natalia Wężyk - KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
3. Julia Makles - CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA

Młodzik
1. Julian Kot - NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
2. Mikołaj Szulik - Klub Kolarski Żory
3. Wiktor Stalka - CZKKS Kolejarz Jura Częstochowa

Juniorka młodsza
1. Dominika Włodarczyk - Międzygminny Ludowy Klub Sportowy
2. Karolina Stępień - LSKK Lityński Bełchatów
3. Patrycja Staszczak - KK Tarnovia Tarnowo Podgórne

Junior młodszy
1. Adrian Marzec - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
2. Michał Jakimiuk - LMGKK "Ziemia Brzeska"
3. Adam Woźniak - KS Społem ULISSE Central Łódź

Juniorka
1. Karolina Kumięga - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
2. Kaja Rysz - ZKS "STAL" Rzeszów
3. Anna Sagan - LKS Pom-Spartherm

Junior
1. Dawid Migas - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
2. Piotr Klimkowski - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
3. Patryk Giernacki - KS Deichman Abus MAT Sobótka

Orlik
1. Tobiasz Pawlak - KK Tarnovia Tarnowo Podgórne
2. Damian Wsół - TC Chrobry SCOTT Głogów
3. Piotr Konwa - TC Chrobry SCOTT Głogów

Elita Kobiet
1. Monika Brzeźna - MAT ATOM DEWELOPER
2. Karolina Karasiewicz - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
3. Karolina Perekitko - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team

Elita Mężczyzn
1. Paweł Bernas - UCI CONTINENTAL TEAM DOMIN SPORT
2. Paweł Cieślik - UCI CONTINENTAL TEAM - ELKOV -Author Cycling
3. Mateusz Grabis - UCI CONTINENTAL TEAM Voster Uniwheels
4. Mateusz Komar - UCI CONTINENTAL TEAM Voster Uniwheels
5. Tobiasz Pawlak - KK Tarnovia Tarnowo Podgórne

Masters do 45 lat
1. Rafał Wrożyna - JAFI Sport Bike Team
2. Rafał Sekta - JAFI Sport Bike Team
3. Jan Grzempa - Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytków

Masters od 45 lat
1. Zbigniew Czachura - UKKS Imielin Team Corratec
2. Aleksander Słomka - Niezrzeszony Mikołów
3. Karol Anderko - JAFI Sport Bike Team



Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Dni Pszczyny 2019 na sportowo

III Festiwal Sportu i Rekreacji

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia