Międzynarodowy Festiwal Badmintona WYNIKI

2021-10-12, ostatnia aktualizacja 2021-10-21, 10:57

16 i 17 października br odbył się Międzynarodowy Festiwal Badmintona. 16.10 grały dzieci i młodzież, 17 października rywalizowali dorośli. Sobotnią "rozgrzewkę" prowadziła kubańska tancerka Regla. W sumie wystartowało ponad 160 zawodniczek i zawodników.

Wyniki:
do 12.101.2021 na adres plesbad@poczta.onet.pl

Kto dopiero zaczyna, może wziąć udział w kategorii Amatorzy Raz Do Roku. Bardziej ambitni rywalizować będą w kategorii Masters. Chłopcy i dziewczynki grają w osobnych kategoriach (tak samo kobiety i mężczyźni). Wgrach podwójnych (tylko niedziela) stworzona są kategorie: Masters oraz Amator.

Dzieciom i młodzieży atrakcje zapewni także Regla, Kubanka ze Slimmy Gimmy. W niedzielę porad dietetycznych udzieli Pan Dietetyk Miłosz Wiktorczyk.

Ważne informacje:

Termin zgłoszeń mija 12 października.

Wszystkie atrakcje są darmowe. Dzieci i młodzież do 18. roku życie nie wnoszą opłaty startowej (dorośli 20 zł za każdą grę).

Pula nagród rzeczowych (nie tylko firmy Victor) wynosi 3000 zł.

Więcej informacji (w tym regulamin) na: www.plesbad.pl.

Organizatorami są: UKS Plesbad Pszczyna, Powiatowy Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie. Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu.

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

12. Rodzinny Mikołajkowy Turniej Badmintona

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

Rodzinne zajęcia ruchowe

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia