XIV Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C.

2023-07-26, 13:25

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udział w XIV Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C. Rywalizacja toczyć się będzie w trzech kategoriach: skrzaty U7 (2017 i młodsi), żaki U8/U9 (2015/2016) i orliki U10/U11 (2013/2014).

XIV edycję Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego o Puchar Firmy Ziobro S.C. rozpoczniemy tradycyjnie od eliminacji, które rozegrane zostaną w dniach 2-3 września. Turniej Finałowy rozegrany zostanie tydzień później, w niedzielę 10 września 2023. Akurat tego dnia przypada Dzień Piłkarza. Cała rywalizacja toczyć się będzie na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Mistrzostwa, których sponsorem tytularnym jest Firma "Ziobro" S.C. odbywają się pod honorowym patronatem Starosty Pszczyńskiego.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "KMPP") do 20 sierpnia 2023 roku. W zgłoszeniach należy podać nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny.

Prawo startu w zawodach mają kluby i szkółki piłkarskie zarejestrowane na terenie powiatu pszczyńskiego, składające się z zawodników będących: mieszkańcami powiatu pszczyńskiego, uczniami szkół działających na terenie powiatu pszczyńskiego lub zrzeszonymi w klubach i szkółkach piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Jeden klub może zgłosić tylko jeden zespół w każdej kategorii. Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym w "plikach do pobrania".

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

Więcej informacji i pliki do pobrania na stronie:
https://posir.pszczyna.pl/xiv-klubowe-mistrzostwa-powiatu-pszczynskiego-w-pilce-noznej-o-puchar-firmy-ziobro-s-c-2/

Zapowiedzi wydarzeń

Najnowszy film

XIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński z czarnym kotem w tle przechodzi do historii.

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia