XI Carbo Asecura Bieg Pszczyński - podsumowanie, wyniki

2022-06-07, 11:21

Za nami XI edycja Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza.
5 czerwca o godzinie 10.00 wystartowało 650 uczestników w trzech kategoriach: 10km, 5km oraz 5 km Nordic Walking.

Bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji i zaangażowanie Stowarzyszeniu Sportowemu "Aktywna Pszczyna".
aktywna

Impreza odbyła się również dzięki wielkiemu zaangażowaniu służb porządkowych tj. Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP Pszczyna, OSP Poręba, OSP Rudołtowice, OSP Studzienice, OSP Wisła Mała), Straży Miejskiej w Pszczynie oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, którzy czuwali nad bezpieczeństwem zarówno uczestników wyścigu jak i widzów.

Głównym organizatorem imprezy był Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz Carbo Asecura S.A.


Wyniki na stronie

https://biegpszczynski.com/wyniki-2022/

Wyniki:

5,2 km OPEN - Kobiety
1. Iwona Ćwik
2. Justyna Dyrlaga
3. Roksana Kolonko-Wiera

5,2 km OPEN - Mężczyźni
1. Rafał Zelech
2. Sebastian Marcol
3. Mikołaj Ciurla

10 km OPEN - Kobiety
1.Joanna Griman
2. Aneta Suwaj
3. Ewa Brych-Pająk

10 km OPEN - Mężczyźni
1. Zbigniew Kalinowski
2. Karol Sokołowski
3. Tomasz Wójcik

5,2 km NW OPEN - Kobiety
1. Agnieszka Sittek
2. Dorota Bagińska
3. Katarzyna Kiełbasińska

5,2 km NW OPEN - Mężczyźni
1. Daniel Romanowski
2. Kamil Kopiec
3. Artur Ryś

Biegi dzieci i młodzieży w ramach XI Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza.
Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 12.30. Do udziału w zawodach przystąpiło aż 400 dzieci!


Rocznik 2017 i młodsze - dziewczyny
1. Marysia Dudzik
2. Hanna Prządka
3. Amelia Wiśniewska

Rocznik 2017 i młodsi - chłopcy
1. Jerzy Kracoń
2. Igor Kubień
3. Maciej Morawski

Rocznik 2015/2016 - dziewczyny
1. Nikita Szymik
2. Matylda Matyszkiwiecz
3. Julia Wala

Rocznik 2015/2016 - chłopcy
1. Leon Dziadek
2. Natan Stanieczko
3. Maciej Poskier

Rocznik 2013/2014 - dziewczyny
1. Olga Furczyk
2. Julia Pudełko
3. Nikola Ryguła

Rocznik 2013/2014 - chłopcy
1. Maciej Małolepszy
2. Nikodem Mielczarek
3. Jan Kościelny

Rocznik 2011/2012 - dziewczyny
1. Zofia Dudzik
2. Amelia Mleczko
3. Lena Janosz

Rocznik 2011/2012 - chłopcy
1. Marek Lichna
2. Mikołaj Kubala
3. Tomasz Adam

Rocznik 2009/2010 - dziewczyny
1. Kinga Prządka
2. Hanna Gaża
3. Tamara Bieszczad

Rocznik 2009/2010 - chłopcy
1. Hubert Nowak
2. Franciszek Janosz
3. Mikołaj Urdzoń

Rocznik 2006-2008 - dziewczyny
1. Małgorzata Kubis
2. Malwina Dzierbanowicz
3. Martyna Szczotka

Rocznik 2006-2008 - chłopcy
1. Krzysztof Dudzik
2. Jakub Baczyński
3. Kacper Ryguła


Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, dzięki którym każdy zawodnik otrzymał pakiet startowy, a zwycięzcy nagrody.

- Carbo Asecura
carbo a
- Nessi sportswear
nessi
- PKO Bank Polski
pko
- Czanieckie Makarony
Czanieckie
- Teekanne
tekkanne
- Kompania Piwowarska SA Lech Free
lech
- Stara Kablownia
kablownia
- Ślaskie Oblaty
oblaty
- eBiuro market Pszczyna
ebiuro
- Pivnica
Pivnica
- Piekarnia u Brzęczka
u brzeczka
- Depil Concept
c
- Sport Broker
sport broker
- Śląsko - Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych
SMSU
- Well Fitness
w

Wszystkim dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

Gala rozdania nagród w dziedzinie sportu

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia