I Rodzinny Integracyjny Turniej badmintona

2022-05-09, 10:53

8 maja br. w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie odbył się I Rodzinny Integracyjny Turniej badmintona. Spotkanie było dedykowane mieszkańcom Pszczyny i powiatu pszczyńskiego.
Organizatorzy za cel obrali sobie sympatycznie spędzony czas przy okazji gry w badmintona.

Wszystkie plany udało się zrealizować. W hali przy ulicy Basztowej spotkało się 40 osób. Po krótkiej rozgrzewce trenerzy UKS Plesbad Pszczyna przypomnieli podstawowe przepisy gry oraz podstawowe umiejętności potrzebne do gry w badmintona. Chociaż gra to nie jest najlepsze określenie tego co się działo. Chodziło przede wszystkim o zabawę. Najmłodsze dzieci (3 lata) próbowały swoich sił z rodzicami i innymi dorosłymi. W przerwach można było ustawić się w kolejce do malowania twarzy i rąk - motywem głównym okazała się lotka.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Losowano także nagrody niespodzianki (m.in. koszulki przekazane przez zawodników klubu, sprzęt do gry badmintona firmy Victor). Przy kawie uczestnicy częstowali się przyniesionym ciastkami.
Całość przebiegła w rodzinnej i sportowej atmosferze.


Organizatorzy:

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie i UKS Plesbad Pszczyna
Współpraca:
Urząd Miejski w Pszczynie; Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu; Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji; Powiat Pszczyński; Victor PolskaZapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą 2022

Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie

Rodzinny Badminton - Aktywny rodzic z dzieckiem

Najnowszy film

Gala rozdania nagród w dziedzinie sportu

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia