Wyniki XVII Pszczyńskiego Biegu W Parku

2019-05-06, 10:04

W sobotę 27 kwietnia br. odbył się XVII Pszczyński Bieg "W Parku".
Poniżej przedstawiamy wyniki.

WYNIKI XVI PSZCZYŃSKIEGO BIEGU "W PARKU"
Park Zamkowy, sobota 27 kwietnia 2019 roku godzina 12:00

Organizatorzy:
Urząd Miejski w Pszczynie
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie
Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach
LKS Pszczyna

Sponsorzy:
Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej w Pszczynie
Hurtownia Kwiatów "Róża" Goczałkowice Zdrój
Restauracja "Frykówka" w Pszczynie


DZIEWCZĘTA - KLASA I - III (rocznik ?09 i mł.)
1. PRZĄDKA KINGA SP2
2. GAŻA HANNA SP RADOSTOWICE
3. RYT ZUZANNA SP18
4. BIEDROŃ NATALIA SP ZABRZEG
5. JANOSZ LENA SP16
6. OPAROWSKA WIKTORIA SP16
7. MACIĄG EWA SP16
8. KUDŁA PATRYCJA SP KOBIELICE
9. FURTOK MAGDALENA SP9
10. WOJTEK JULIA SP16
11. SOLARSKA ANTONINA SP8
12. BYRA ALICJA SP4
13. SOLARSKA AMELIA SP8
14. KURTOK MILENA -
15. CHRAPKIEWICZ LENA SP15
16. KULIK WIKTORIA przedszkole Ćwiklice
17. KULIK OLIWIA przedszkole Ćwiklice
18. BECK OLGA przedszkole
19. WANTILOK ZUZANNA przedszkole


CHŁOPCY - KLASA I - III (rocznik ?09 i mł.)

1. BLOKESZ HUBERT SP4
2. KAPUŚNIK MICHAŁ SP1 CZECHOWICE DZIEDZICE
3. SZYMURA FRANCISZEK SP2
4. SZKUCIK MATEUSZ SP1 CZECHOWICE DZIEDZICE
5. JANOSZ FRANCISZEK SP16
6. PRZĄDKA RADOSŁAW SP4
7. PYRTEK KACPER SP16
8. STENCEL BARTOSZ SP16
9. PRZĄDKA JAKUB SP2
10. MINKIEWICZ NIKODEM SP8
11. SZAFRON PIOTR SP16
12. SZOT IGOR SP1
13. CZYLOK KAMIL SP ZABRZEG
14. ROEHRICH DARIUSZ SP18

DZIEWCZĘTA - KLASA IV (rocznik 2008)

1. BĄK ANNA SP BOJSZOWY
2. CZAPLA OLGA SP2
3. MIKOŁAJCZYK LENA SP4
4. SZCZOTKA MARTYNA SP9
5. SZAFRON HANNA SP16
6. STENCEL PAULINA SP16
7. PITLOK NATALIA SP3


CHŁOPCY - KLASA IV (rocznik 2008)

1. SAŁAJ TOMASZ SP16
2. RYGUŁA KACPER SP10
3. FILIPIEC KACPER SP12
4. GAWLIK ANTONI SP16
5. BACZYŃSKI JAKUB SP18
6. PYRTEK PIOTR SP16
7. WĘGLARZ PATRYK SP16
8. BOJARSKI PRZEMYSŁAW SP16

DZIEWCZĘTA - KLASA V ( rocznik 2007)

1. GŁĄBEK MILENA SP7
2. WRONA ZUZANNA SP9
3. MUNARI SARA SMS TYCHY

CHŁOPCY - KLASA V ( rocznik 2007)

1. SODZAWICZNY ROBERT GKS TYCHY
2. KOKOSZKA ANTONI SP18
3. OPAROWSKI MICHAŁ SP16
4. MATEJASZCZYK SZYMON SP16
5. GRZEGORSKI JAN SP16
6. JABŁOŃSKI JAKUB SP16



DZIEWCZĘTA - KLASA VI ( rocznik 2006)

1. WRÓBEL JULIA SP9
2. SOŁTYS WIKTORIA SMS TYCHY
3. GAWLIK JULIA SP16
4. PYRTEK MARIA SP16
5. BOJARSKA MILENA SP16
6. FILIPIEC EWELINA SP12


CHŁOPCY - KLASA VI ( rocznik 2006)

1. PRZĄDKA ROBERT SP4


DZIEWCZĘTA - KLASA VII, VIII oraz III PG ( rocznik 2005/ 2004/2003)

1. PRZĄDKA WIKTORIA SP4
2. GŁĄBEK SABINA SP7
3. DZIDA MARIA SP GOCZAŁKOWICE
4. MUNARI SABRINA SMS TYCHY
5. PŁAWECKA KAROLINA SP16
6. ROZMUS AMANDA SP2


CHŁOPCY - KLASA VII, VIII oraz III PG ( rocznik 2005/ 2004/2003)

1. MACHULEC JAKUB SP2
2. DUDA KAMIL SP2
3. BIEDROŃ MATEUSZ SP ZABRZEG
4. STENCEL MACIEJ SP16
5. OPAROWSKI DAWID SP16


OPEN KOBIETY

1. MEGGER ELIZA LKS PSZCZYNA
2. GAWLAK KATARZYNA LKS PSZCZYNA
3. SZCZYGIEŁ ALICJA LO nr 1 Pszczyna

OPEN MĘŻCZYŹNI

1. JATCZAK ŁUKASZ LKS PSZCZYNA
2. KURCIUS GRZEGORZ
3. WALENCIK JAN
4. GAŻA KRZYSZTOF RADOSTOWICE
5. DUDA ALEKSANDER
6. DUROK WOJCIECH KAC RUNNERS
7. ROEHRICH KRZYSZTOF
8. DUDA PRZEMYSŁAW
9. KAPUŚNIAK PAWEŁ
10. SZWEDA KRZYSZTOF


Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

XII Memoriał im. Kazimierza Gazdy

42. Międzynarodowy Beskidzki Rajd pojazdów Zabytkowych

III Festiwal Sportu i Rekreacji

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia