Kurs Przewodnika Beskidzkiego

2018-09-20, 13:51

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Oddziałem PTTK Tychy zaprasza na organizowany

Kurs Przewodnika Beskidzkiego

Prowadzimy zapisy kandydatów na kurs przewodnicki, gdzie kandydaci zdobywają umiejętności oraz uprawnienia na teren Beskidów (nasze wykłady prowadzimy zgodnie z nową Ustawą o usługach przewodnickich).

Zapraszamy wszystkich, których zafascynowały góry i którzy chcą o nich wiedzieć więcej niż inni. Kurs pomoże Wam zdobyć wiele praktycznych umiejętności i wiedzy (nie tylko o naszych górach). Ta trwająca ponad rok przygoda z górami jest inna niż wszystkie! Kurs da Wam szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w górach, a także będzie wspaniałą okazją do spojrzenia na otaczający nas górski świat innymi oczami... oczami przewodnika.
Pozwoli Wam uzyskać uprawnienia państwowe do prowadzenia wycieczek, obozów szkolnych i turystycznych po Beskidach Zachodnich, a także stworzy okazję do zawarcia wielu wspaniałych, często oryginalnych, ale zawsze niepowtarzalnych górskich przyjaźni i znajomości.
Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą się obejść bez chodzenia po górach. A także tych, którzy dopiero odkrywają pewne skłonności do uzależnienia się od wyjazdów w góry śpieszymy zapewnić: nasz Kurs Przewodnicki tylko je pogłębi!
Instruktorzy i Przewodnicy z naszego Koła cały rok pomagają kursantom osiągnąć poziom PRAWDZIWEGO PRZEWODNIKA.
Co to jest "poziom prawdziwego przewodnika"? Przede wszystkim to szczera miłość do gór, pasja poznawania historii, kultury, etnografii i radość z przeżywania tego wszystkiego.
A po zdanym egzaminie w Urzędzie Marszałkowskim odbywa się uroczyste blachowanie Przewodników tj. uroczyste złożenie przysięgi przewodnickiej".
Prosimy zatem wszystkie zainteresowane osoby o kontakt z biurem Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej !
43-200 Pszczyna ul. Rynek 15 tel. 32 449 11 23
e-mail:
biuro@pttk-pszczyna.slask.pl

Materiał: PTTK

Zapowiedzi wydarzeń

Pszczyna Biega

2019-05-11

Polecamy

XII Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków

Najnowszy film

Pszczyńskie Spotkania z Przygodą - wywiady z Gośćmi!!!

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia