Czwartki Lekkoatletyczne

2017-06-07, 11:10

1 czerwca 2017 roku na stadionie im. Jana Larysza odbył się XVII Miejski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Pszczynie

WYNIKI XVII MIEJSKIEGO FINAŁU CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH w PSZCZYNIE
1 czerwca 2017 roku
KLASYFIKACJA OGÓLNA - sezon 2016/2017
60m - klasa VI
chłopcy
1. KAROL SZAFRON SP15
2. MARCIN GOLDA SP19
3. JAKUB DSZOJDA SP12
dziewczęta
1. BIELA JULIA SP10
2. SINKA KAROLINA SP16
3. ŻUR WERONIKA SP9
60m - klasa V
chłopcy
1. DOMINIK BORYŚ SP10
2. MACIEJ WAMPOSZEK SP9
3. ŁUKASZ JELEŃ SP2
dziewczęta
1. ZOFIA ŚWIERCZEK SP SUSZEC
2. KORNELIA TROJAN SP9
3. ANNA SĘDŁAK SP2
60m - klasa IV
chłopcy
1. MARCIN GRZECHNIK SP16
2. BŁAŻEJ PĘKAŁA SP6
3. FILIP PIENIĄDZ SP11
dziewczęta
1. WIKTORIA SOŁTYS SP10
2. JULIA SCHEIBEL SP11
3. ZOFIA KROSNY SP9
300m - klasa VI
chłopcy
1. GRABOWSKI ŁUKASZ SP9
dziewczęta
1. GŁĄBEK SABINA SP7
2. BASA PATRYCJA SP10
300m - klasa V
chłopcy
1. KOCUR FRANCISZEK SP2
2. MACHULEC JAKUB SP2
3. STASZEK MARCIN SP9
dziewczęta
1. KINGA PERNES SP1
2. ALICJA GRYGIER SP7
3. DARIA SZŁAPA SP10

300m - klasa IV
chłopcy
1. KRZYSZTOF KĘDZIOR SP9
2. KAROL PSIK SP10
3. JAKUB KĘDZIOR SP19
dziewczęta
1. MARLENA HOINKIS SP SUSZEC
2. AMELIA BAK SP BOJSZOWY
3. ZUZANNA GRZYB SP9

600 m dziewczęta - klasa VI
1. ZUZANNA PALA SP9
2. ZOFIA KOKOSZKA SP18
3. WIKTORIA LEKI SP16
klasa V
1. SABRINA MUNARI SP RADOSTOWICE
2. JULIANNA KUNA SP2
3. MAJA BURAS SP14
klasa IV
1. JULIA WRÓBEL SP6
2. ANNA JURECZKO SP3
3.
1000m chłopcy - klasa VI
1. RADOSŁW LEŚNIK SP11
2. KAMIL DUDA SP2
3. MICHAŁ GŁĄB SP6

klasa V
1. PUKOWIEC OLIWIER SP6
klasa IV
1. MATEUSZ GOLUS SP11
2. ADAM GÓRKA SP9
3. TYMOTEUSZ SZAFRON SP16

Skok w dal - klasa VI
chłopcy
1. KAROL SZAFRON SP15
2. STANISŁAW JANAS SP15
3. JAKUB SZOJDA SP12
dziewczęta
1. WERONIKA ŻUR SP9
2. SABINA GŁĄBEK SP7
3. JULIA BIELA SP10

Skok w dal - klasa V
chłopcy
1. ŁUKASZ JELEŃ SP2
2. MACIEJ WAGNER SP10
3. FRANCISZEK KOCUR SP2
Dziewczęta
1. DARIA SZŁAPA SP10
2. KINGA PERNES SP1
3. ZOFIA ŚWIERCZEK SP SUSZEC

Skok w dal - klasa IV
chłopcy
1. BŁAŻEJ PĘKAŁA SP6
2. TYMOTEUSZ SZAFRON SP16
3. MIŁOSZ ŻUPA SP15
dziewczęta
1. BŁAŻEJ PĘKAŁA SP6
2. TYMOTEUSZ SZAFRON SP16
3. MIŁOSZ ŻUPA SP15

Skok wzwyż - klasa IV
chłopcy
1. JAKUB KĘDZIOR SP19
2. BŁAŻEJ SOWA SP2
dziewczęta
1. MIŁOCHNA LATKO SP18
2. KAROLINA WALECZEK SP19
3. NATALIA DZIUROSZ SP19

Skok wzwyż - klasa V
chłopcy
1. DARIUSZ GALBIERZ SP2
2. WOJCIECH HARAZIN SP19
dziewczęta
1. MILENA CHROMIK SP7
2. JULIA SKURA SP2
3. JULIANNA KUNA SP2

Skok wzwyż - klasa IV
chłopcy
1. JAKUB KĘDZIOR SP19
2. BŁAŻEJ SOWA SP2
dziewczęta
1. ZOFIA STOLARSKA SP BOJSZOWY
2. MAJA BOŁDYS SP8
3.
Rzut piłką palantową- klasa VI
chłopcy
1. PAWEŁ WIERA SP16
2. TOMASZ CHROBOK SP15
3. KACPER BOMBA SP16
dziewczęta
1. IGA BADŹMIEROWSKA SP2
2. ELŻBIETA PUSTELNIK SP9
3. KAROLINA SIMKA SP16


Rzut piłką palantową- klasa V
chłopcy
1. MAREK ŚWIERCZEK SP2
2. WIKTOR GOLDMAN SP10
3. JAKUB JURCZAK SP16
dziewczęta
1. ZOFIA ULCZOK SP2
2. ALICJA GRYGIER SP7
3. ANGELIKA WIERA SP16

Rzut piłką palantową- klasa IV
chłopcy
1. ARTUR MOLAK SP16
2. WOJCIECH ŚWIERKOT SP1
3. WIKTOR KOCEK SP16
Dziewczęta
1. AMELIA BĄK SP BOJSZOWY
2. PRZEOR MAGDALENA SP3
3. MILENA KRYSTEK SP19


Zapowiedzi wydarzeń

Polecamy

Puchar LIGI ORLIKÓW i MŁODZIKÓW

I Rodzinny Bieg Charytatywny

Najnowszy film

Dzień Dawcy Szpiku w Pszczynie

Copyright © 2008-2012 MORiS Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: pless-intermedia